SEO optimalizace

cs sk Česká verze SEO průvodce

SEO analýza, SEO optimalizace, SEO servis

aseo-logo

SEO statistiky

SEO analýza 1037384 analýz
54% známka
Zpětné odkazy 900320 analýz
43% známka
Zdrojový kód 928612 analýz
46% známka
Klíčová slova 895097 analýz

garance
facebook-banner

SEO aktuality

SEO optimalizace k tvorbě webu ZDARMA!
......................................................

SEO průvodce se stal členem
Asociace SEO (ASEO).
......................................................
Posilování webu ve
vyhledávačích na předvolená
klíčová slova.
........................................................
Nové služby pro naše klienty !
SEO poradenství, Registrace do
katalogů
, SEO školení, SEO
optimalizace
od nás a další !
........................................................

Hloubková SEO analýza od nás
za  12.500 Kč. Nechte si
vypracovat hloubkovou SEO
analýzu.

Tadalafil Online

Jak na SEO optimalizace ?

1 SEO optimalizace
Proveďte kompletní SEO analýzu stávajícího webu a vyhodnoťte ji. Zvláště se soustřeďte na tyto faktory: validita zdrojového kódu, správné řazení nadpisů H1-H3, správné načítání obsahu stránky, správná struktura www adresy, počty zaindexovaných stránek, počty klíčových slov v textu, počty zpětných odkazů. Pakliže těmto pojmům nerozumíte nebo si nejste jisti, jestli vše zvládnete, svěřte se do rukou odborníků. SEO analýza obvykle u profesionálů stojí kolem 3.000,- za web a rozhodně se vyplatí.

2 SEO a průzkum trhu
Proveďte ucelený průzkum trhu na jednotlivá klíčová slova. Zkuste se oprostit od vnitřní slepoty a nahlížejte na cílení otevřenýma očima. Příklad: Nesoustřeďte se jen na jedno sousloví obnova dat, ale hledejte alternativu "obnova smazaných dat". Zjistěte, která klíčová slova jsou na vyhledávačích nejčastěji hledaná a tyto slova následně používejte v textu vašeho webu. SEO optimalizace je dlouhodobý proces, buďte trpěliví.

3 SEO a technika

Zhodnoďte technické prostředky (dostupnost serveru, kvalita webhostingu, odezva a výpadky serveru apod.). V žádném případě nehostujte na serveru jen proto, že už jste tam dlouho, nebo že je hosting levný... Sentiment v tomto případě rozhodně není vhodný. Kvalitní hostingové služby bez omezení určitě najdete nebo můžete kdykoliv využit náš hosting.

4 Nadpisy H1 až H5
Používejte na svém webu správné řazení H1 - H3. Obecně platí, že na každou jednotlivou stránku by měla být použita pouze jedna H1, ale nikdy jsem se nesetkal s tím, že by byl velký problém s použitím více H1. Důležité je řazení nadpisů od H1 po H3 sestupně a nikoliv na přeskáčku.

Správné použití nadpisů

 • H1 - Adrenalinové dárky pro muže a ženy
 • H2 - Dárky pro muže
 • H2 - Dárky pro ženy
 • H2 - Tandemový seskok padákem
 • H3 - Anketa

 

Chybné použití nadpisů

 • H2 - Dárky pro muže
 • H1 - Adrenalinové dárky pro muže a originální dárky pro ženy
 • H2 - Dárky pro ženy
 • H3 - Anketa
 • H2 - Dárky pro ženy

5 SEO a obsah webu
Načítání obsahu stránky je důležitým faktorem, protože je nutné, aby vyhledávač nejprve viděl pro něj podstatné věci a teprve pak ty méně důležité. Vypněte ve svém prohlížeči zobrazování kaskádových stylů (CSS) a uvidíte, jak přibližně vaši stránku vidí vyhledávače. Soustřeďte se na to, aby vyhledávač viděl vaši stránku v co nejlepší SEO podobě, tedy přibližně v tomto pořadí:

 • hlavička webu (nadpis H1)
 • textový obsah
 • menu
 • ostatní prvky (externí odkazy, formuláře, ankety, loginy apod.)
 • flashové prezentace

6 URL adresy v SEO
Struktura URL adresy je rovněž důležitým parametrem. Adresy pro SEO tvořte jasně a přehledně s použitím klíčových slov, která jsou vhodná pro danou stránku. Například:

Správné zobrazení URL

 • (správně Tandemové seskoky padákem) - http://www.muj-seskok.cz/tandemovy-seskok-padakem.html

Špatné zobrazení URL

 • (špatně Tandemový seskok padákem) - http://www.muj-seskok.cz/index.php?option=com_content&id=46&view=article&Itemid=27

 

7 SEO a klíčová slova
Klíčová slova v textu jednotlivých stránek volte s přiměřenou intenzitou. Nezapomínejte, že vyhledávače hodnotí přiměřenost klíčových slov, takže pokud jich je mnoho, "penalizují" a pokud jich je málo, neberou na stránku dostatečný zřetel. Obecně platí, že počet klíčových slov by měl být na stránce v počtu přibližně 3-6%. Text pište přirozeně a nesnažte se vymýšlet obraty, které jsou v běžném životě málo obvyklé. Buďte přirození, zajímaví a pište pro lidi. Vyplatí se to ! Pokud byste si s textem nevěděli rady, nebojte se kontaktovat zkušeného partnera, který se na psaní textů a SEO optimalizace specializuje.

8 SEO a zpětné odkazy
Budujte zpětné odkazy (link building) jak jen to je možné, ale pozor ! Mnohdy se stává, že lidé zpětné odkazy nechápou správně. Pokud si vyměníte odkaz se stránkou vzájemně, není to nijak zásadně výhodné. Daleko výhodnější, a k tomu byste měli směřovat své úsilí, je budovat takové zpětné odkazy, které míří na vaše stránky a vy na ně nikoliv. Jednosměrný zpětný odkaz, to je to co potřebujete ! Jak jednosměrné zpětné odkazy získávat, je na delší povídání. Nicméně můžete začít registrací do katalogů nebo je pro vás můžeme profesionálně zajistit my. Čím více jednosměrných zpětných odkazů, tím lépe, ale pozor na rychlý nárůst ! Zpětné odkazy budujte pozvolna. Rychlý nástup může být pro vyhledávače podezřelý !

9 SEO optimalizace-PPC reklama
Investujte do PPC reklamy (Sklik, Adwords, Etarget apod.). Nejen že vám tato forma reklamy přinese větší návštěvnost stránek, ale obvykle i zlepší vaši pozici v běžném vyhledávání.

10 SEO-kontrola optimalizace
Pravidelně kontrolujte vaše pozice na vyhledávačích a reagujte na změny. Pamatujte, konkurence nespí a pravděpodobně se bude snažit vás předstihnout. SEO optimalizace je stálý a nekončící proces !

SEO optimalizace, cesta k úspěchu.
Mnoho zdaru ! Administrační tým SEO průvodce.
 

Využijte pohodlného odesílání SMS zdarma.