SEO optimalizace

cs sk Česká verze SEO průvodce

SEO analýza, SEO optimalizace, SEO servis

Časté otázky na SEO témata

Na začátku SEO spolupráce se u většiny klientů vyskytují podobné nebo často se opakující dotazy na téma SEO optimalizace. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli tyto nejčastější SEO otázky zahrnout do níže uvedeného přehledu.

Zodpovězené dotazy v sekci:

 

 

SEO optimalizace

Kdy se SEO optimalizace mého webu projeví ve vyhledávačích?

Na tuto otázku je složité odpovědět. Nicméně obvykle se SEO optimalizace při správném vedení projeví do 1 měsíce od začátku prací. Záleží na mnoha faktorech, přičemž mezi hlavní patří konkurenčnost prostředí optimalizovaného webu, tedy v jaké oblasti se optimalizuje. Snadnější je provádět SEO optimalizace např. pro segment pojišťovnictví než pro segment hotely, auta apod.  Naše zkušenosti ukazují, že k dosažení prvních "rozumných" výsledků  je zapotřebí 1-3 měsíce od začátku prací. Tento proces se pochopitelně dá urychlit tzv. nepovolenou optimalizací, ale tuto službu naše společnost hned z několika důvodů neposkytuje. Jde o krátkozraké řešení, které s sebou nese pouze problémy.

Kolik mě bude SEO optimalizace stát?

V tomto ohledu záleží pouze na vás, jaký tarif zvolíte. V současnosti vám můžeme nabídnout SEO optimalizace KALSIK , SEO optimalizace EXTRA nebo SEO optimalizace INDIVIDUAL, která je speciálně sestavována na základě požadavků a potřeb klienta. Co jednotlivé optimalizace obsahují se dočtete v části SEO od nás.

Jaké metody SEO optimalizace používáte?

Všechny druhy SEO optimalizace provádíme pouze a jedině povolenými SEO metodami, protože jedině tak je možné webu neuškodit a zajistit mu stálý pozitivní vývoj na internetu. Rychlé SEO metody jsou sice z časového hlediska příjemnější, ale z dlouhodobého hlediska pro web značně nevýhodné ! Mnohdy jsou tímto způsobem weby v očích vyhledávačů nenávratně poškozeny.

Opravdu je v ceně optimalizace tvorba nového webu, nebo je to jen finta?

ANO, opravdu ke každé SEO optimalizaci dostanete ZDARMA nový web. Proč tomu tak je? Odpověď je snadná ! Protože pokud je váš stávající web v tak špatném stavu, že neumožňuje opravu nebo by oprava byla časově náročná a nakonec stejně neúplná, je pro nás výhodnější provést jeho kompletní přestavbu na nový ! Klient dostane nový, plně validní web a my tak získáme nástroj, se kterým můžeme kvalitně a plnohodnotně pracovat ! Výhoda je v tomto případě na obou stranách !

Pokud přestanu platit paušál, co se stane?

Stane se pouze to, že vám přestaneme poskytovat náš SEO servis. Znamená to, že se po nějaké době vaše weby opět propadnou ve vyhledávačích. Je tomu tak proto, že dříve nebo později přestanou splňovat požadavky vyhledávačů a ty je přestanou považovat za bonitní ! V žádném případě nepřicházíte o námi ZDARMA vytvořenou webovou prezentaci !

Registrace do katalogů

Za jak dlouhou dobu se registrace projeví?

Vždy v tomto ohledu záleží na tom, kdy provedenou registraci katalog aktivuje a kdy ji takto aktivovanou zaindexuje vyhledávač. Z naší strany jsou všechny registrace do katalogů prováděny ručně a to co nejrychleji od zaplacení.

Je registrace do katalogů opravdu tak důležitá?

Ano, je velice důležitá, protože se obvykle jedná o první a jedinou možnost jak získat jednosměrné zpětné odkazy a potažmo tak vyhledávače upozornit na to, že to s webovou stránkou myslíte opravdu vážně.

Hloubková SEO analýza

Mohu na základě vámi provedené hloubkové SEO analýzy provést opravu svého webu?

Ano,  k tomuto účelu je hloubková SEO analýza určena. Na základě naší hloubkové SEO analýzy získáte kompletní podklady pro to, jak a kam se s webem ubírat a zároveň návod, co, kde a jak opravit. Nutno však upozornit, že naše SEO analýza je určena lidem, kteří mají alespoň obecné povědomí o struktuře a stavbě webu. Měla by být jakýmsi návodem pro SEO optimalizaci.

Proč je SEO analýza tak drahá?

Jednoduše proto, že má-li být SEO analýza kvalitní, obnáší její tvorba hodně práce.

Hostingové služby

Váš hosting je opravdu bez omezení?

Ano, náš Hosting EXTRA je skutečně bez omezení služeb. Je to dáno velkou kapacitou našich serverů !

Umožňuje váš hosting stahování e-mailů prostřednictvím webové stránky?

Jistě, standardně se ke svým e-mailovým účtům můžete připojit pomocí některého klienta (Outlook apod.) nebo prostřednictvím našich stránek HOSTING 88.

SEO školení

Jak kvalitní je SEO školení, není to jen nafouknutá bublina?

Kvalita SEO školení se vždy odvíjí od školitelů, přičemž se domníváme, že ti naši jsou těmi nejkvalitnějšími na trhu ! V tomto ohledu je nutné upozornit, že v oblasti SEO spolupracujeme s předními odborníky po celém světě a jsme pravděpodobně jediní v České republice, kdo programuje vlastní SEO nástroje a systémy pro analýzu trendu vyhledávačů ! Obsah, technické specifikace a smysl těchto nástrojů jsou z pochopitelných důvodů pod přísným informačním embargem.

Uskutečňují se SEO školení pouze v Praze?

Individuální SEO školení uskutečňujeme kdekoliv po celé ČR. Záleží tedy pouze na vás. Jde-li o hromadná školení (max. 10 osob) je vhodnější tyto školení uskutečňovat v Praze. Jde především o vhodné technické zázemí našeho školícího centra. Pokud by kterýkoliv z klientů měl požadavek uskutečnit školení pro své zaměstnance jinde a zajistil by potřebné technické vybavení, není problém vyhovět.

 

Využijte pohodlného odesílání SMS zdarma.