SEO optimalizace

cs sk Česká verze SEO průvodce

SEO analýza, SEO optimalizace, SEO servis

SEO registrace

Registrace do katalogů

Registrace do katalogů, vyhledávačů, reklamních systémů a PR katalogů je v současnosti nutnou samozřejmostí pro kvalitní umístění vašeho webu v jednotlivých vyhledávačích. Cílem registrace do katalogů je získat maximální množství jednosměrných a pokud možno tématických zpětných odkazů pro vaše stránky. Registrace do katalogů zajistí nejen stovky zpětných odkazů, ale i nové návštěvníky vašich stránek.

Pokud si s registrací do katalogů nevíte rady, nebo tuto titěrnou práci nechcete dělat sami, využijte našich SEO registračních služeb !

Vaši webovou prezentaci profesionálně zaregistrujeme do všech důležitých katalogů a navíc provedeme registraci PR článků, jejichž součástí jsou vždy až 3 tématické zpětné odkazy na váš web.

Počty katalogů a PR katalogů

V současnosti evidujeme v našem portfoliu více než 700 českých a 90 slovenských katalogů. Pro aplikaci PR článků máme k dispozici více než 149 PR katalogů zabývajících se touto tématikou. Samozřejmostí služby je i  registrace do předních světových vyhledávačů Google, Seznam, Jyxo, Yahoo, Bing apod.
Registrace do katalogů nebo PR katalogů si můžete objednat hromadně nebo si můžete vybrat, do kterých katalogů chcete svou registraci provést.

Jak registrujeme ?

  • registraci do katalogů provádíme ručně, což zajišťuje nejen dokonalou cílenost ve správné kategorii, ale také kvalitní tématický zpětný odkaz resp. zpětné odkazy
  • registrace do katalogů provádíme ihned po zaplacení služby (není-li požadována korektura registrovaného textu)

Zpětná kontrola PR článků

Prostřednictvím našeho kontrolního systému můžete snadno monitorovat naši práci a získat tak dokonalý přehled o zpětných odkazech.

  • datum vložení PR článku
  • link na místo, kde je PR článek umístěn
  • aktuální velikost P-Ranku a S-Ranku článku
  • kontrola nad tím, nebyl-li článek z katalogu odstraněn
  • kontrola nad existencí odkazů z klíčových slov

Ukázka PR článku

Specializovaný servis ACER světoznámá značka elektroniky Acer, která spadá pod koncern Acer Group, od roku 2001 zaujímá vedoucí pozici v prodeji notebooků na českém trhu. Nejinak je tomu v případě LCD monitorů.

Acer není vyhledávanou značkou pouze z důvodu cenové dostupnosti produktů, ale především pro vysokou kvalitu servisních služeb a produktů samotných. Jednou z firem zajišťujících servis Acer je POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST. Společnost se 13 letou zkušeností v oblasti servis notebooků, servis PC, servis monitorů apod. Služby jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hlavní devizou firmy jsou krátké servisní lhůty, diagnostika ZDARMA a především profesionální přístup k zákazníkovi. Společnost poskytuje záruční i pozáruční opravy Acer na vysoké úrovni a svoz poškozených či závadných produktů provádí ZDARMA. Opravy Acer je možné uskutečnit také přímo u zákazníka. Pokud se však rozhodnete pro servis Acer na pobočce firmy, můžete sledovat stav zakázky online.

Servis notebooků Acer a jiných produktů provádí vyškolení technici s dlouholetou praxí v oboru. Pokud máte problém se svým notebookem, PC či monitorem, obraťte se na profesionály a neriskujte nákladné opravy nízké kvality!

cenik-view

orderVšechny částky jsou uváděny bez DPH.

 

Využijte pohodlného odesílání SMS zdarma.